«Стоматологiя без болю».

+380 (95) 856-48-... показати телефони
написати
веб-сайт
побудувати маршрут
800 м до метро показати
вихідний детальніше
2019.08.15 дані оновлені
повідомити про...
  • телефони не відповідають
  • організація відсутня
  • інша невідповідність

Прийом і консультації лікарів

Терапевтична стоматологія

ще немає відгуків

залишити відгук

«Стоматологiя без болю».

«Стоматологія без болю» -сучасна стоматологічна клініка для всієї сім'ї. Ми гарантуємо абсолютну безболісність всіх процедур, інфекційну безпеку, якісну і професійну допомогу, індивідуальний підхід! У нас працюють лікарі тільки вищої кваліфікаційної категорії, кандидат і доктор медичних наук. Ми використовуємо матеріали та обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Швеція, Фінляндія, Японія, Ліхтенштейн). Використовуємо для роботи збільшувальну техніку з направленим світлом і висококласної оптикою. Вартість всіх робіт і процедур доступна кожному...Все, що сьогодні пропонує світова Стоматологія, ми готові Вам надати найвищому професійному рівні. Телефонуйте, приходьте, ми Вам розгорнути

«Стоматологiя без болю». знаходиться у Києві за адресою: Микільсько-Слобідська, 4в, поряд метро Лівобережна, Дніпровський район, Лівий берег, Лівобережний масив. «Стоматологiя без болю». надає такі послуги: дантист, художня реставрація зуба.

сьогодні «Стоматологiя без болю». працює за графіком: вихідний. Дана організація поки не має відгуків на locator, але Ви можете допомогти іншим користувачам, залишивши відгук, якщо у Вас є досвід роботи з даною організацією.

Зв'язатись з «Стоматологiя без болю». можна за номером: +380 (95) 856-48-41, +380 (44) 541-10-30.

Дані про цю компанію на Locator були оновлені 1794 днів тому.