Locator Київ Стоматології метро Теремки Стоматології метро Теремки Київ

Стоматології поряд метро Теремки у Києві

3
 • Стоматология Дент-Сервис Плюс

  проспект Академіка Глушкова, тел. 0 (96) 515-22... показати
  проспект Академіка Глушкова, 26, тел. +380(96)515-22-55 детальніше
  Стоматології Стоматология Дент-Сервис Плюс знаходиться у Києві, проспект Академіка Глушкова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 16:00.
 • Стоматологическая клиника Стоматолог-Ж

  вулиця Академіка Заболотного, тел. 0 (50) 448-76... показати
  вулиця Академіка Заболотного, 48а, тел. +380(50)448-76-68 детальніше
  Стоматології Стоматологическая клиника Стоматолог-Ж знаходиться у Києві, вулиця Академіка Заболотного.
 • Стоматология Артикс

  метро Теремки, проспект Академіка Глушкова, тел. 0 (98) 464-24... показати
  метро Теремки, проспект Академіка Глушкова, 31а, тел. +380(98)464-24-06 детальніше
  Стоматології Стоматология Артикс знаходиться у Києві, проспект Академіка Глушкова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 15:00.

Коротко про стоматології поряд метро Теремки

На цій сторінці зібрані стоматології, розташовані поряд метро Теремки у Києві. . Locator відомо про три стоматології поряд з цим місцем серед яких Стоматология Дент-Сервис Плюс, Стоматологическая клиника Стоматолог-Ж, Стоматология Артикс , які розташовані на пр. Академіка Глушкова, вул. Академіка Заболотного. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці стоматології.

 • Чи є і скільки Стоматології працюють поряд метро Теремки у Києві?

  Так, поряд метро Теремки у Києві є Стоматології. За даним Locator тут ведуть діяльність 3 Стоматології.

 • Які Стоматології найкращі поряд метро Теремки у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Стоматології поряд метро Теремки у Києві: Стоматология Дент-Сервис Плюс, Стоматологическая клиника Стоматолог-Ж, Стоматология Артикс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стоматології поряд метро Теремки у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стоматології, перейдіть на сторінку Стоматології поряд метро Теремки у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стоматології поряд метро Теремки у Києві?

  Ціни на послуги Стоматології залежать від конкретної послуги і Стоматології. Locator.ua дає можливість всім Стоматології вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стоматології.

 • Послугами яких Стоматології поряд метро Теремки у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стоматології, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Стоматология Дент-Сервис Плюс, Стоматологическая клиника Стоматолог-Ж, Стоматология Артикс.

 • Як зв'язатись з цими Стоматології?

  Контакти для зв'язку з цими Стоматології ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стоматології поряд метро Теремки у Києві поряд

за станціями метро поряд:

Стоматології у Києві

Стоматології за районами Києва:

Стоматології за близькістю до метро:

Академмістечко, Арсенальна, Берестейська, Васильківська, Видубичі, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Деміївська, Дорогожичі, Дружби Народів, Житомирська, Золоті ворота, Іподром, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Майдан Незалежності, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Печерська, Позняки, Політехнічний інститут, Почайна, Поштова площа, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Театральна, Теремки, Університет, Харківська, Хрещатик, Чернігівська, Шулявська

Схожі рубрики: Стоматологічні клініки поряд метро Теремки у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

лікування карієсу, видалення зубу, встановлення брекет-системи, імплантація зубів, лікування каналів, встановлення вінірів