Locator Київ Стоматології метро Політехнічний інститут Стоматології метро Політехнічний інститут Київ

Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві

8

Знайдіть найкращі стоматологічні клініки в районі КПІ, Політехнічний інститут у Києві. Ми зібрали перелік клінік, які пропонують широкий спектр стоматологічних послуг: від рутинних оглядів до складних лікувань. Ознайомтеся з інформацією про місцезнаходження, графік роботи та відгуками клієнтів.

 • Стоматология Дентал-Сити

  вулиця Провіантська, тел. 0 (44) 569-37... показати
  вулиця Провіантська, 3, тел. +380(44)569-37-30 детальніше
  Стоматології Стоматология Дентал-Сити знаходиться у Києві, вулиця Провіантська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 16:00.
 • Стоматологическая клиника 32 Dent

  проспект Берестейський, тел. 0 (44) 236-89... показати
  проспект Берестейський, 15, тел. +380(44)236-89-53 детальніше
  Стоматології Стоматологическая клиника 32 Dent знаходиться у Києві, проспект Берестейський. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 21:00.
 • Стоматологическая клиника Этернас

  метро Політехнічний інститут, проспект Берестейський, тел. 0 (44) 236-70... показати
  метро Політехнічний інститут, проспект Берестейський, 30, тел. +380(44)236-70-84 детальніше
  Стоматології Стоматологическая клиника Этернас знаходиться у Києві, проспект Берестейський.
 • Стоматологія

  метро Політехнічний інститут, вулиця Богдана Гаврилишина, тел. 0 (44) 238-96... показати
  метро Політехнічний інститут, вулиця Богдана Гаврилишина, 7, тел. +380(44)238-96-79 детальніше
  Стоматології Стоматологія знаходиться у Києві, вулиця Богдана Гаврилишина.
 • Стоматологический медицинский центр Национального медицинского университета им. Богомольца

  вулиця Зоологічна, тел. 0 (44) 454-49... показати
  вулиця Зоологічна, 1, тел. +380(44)454-49-69 детальніше
  Стоматології Стоматологический медицинский центр Национального медицинского университета им. Богомольца знаходиться у Києві, вулиця Зоологічна.
 • Стоматологія сучасних технологій

  вулиця Шолуденка, тел. 0 (67) 444-81... показати
  вулиця Шолуденка, 37/1, тел. +380(67)444-81-16 детальніше
  Стоматології Стоматологія сучасних технологій знаходиться у Києві, вулиця Шолуденка.
 • Доктор Борода

  вулиця Боткіна, тел. 0 (44) 489-50... показати
  вулиця Боткіна, 4, тел. +380(44)489-50-50 детальніше
  Стоматології Доктор Борода знаходиться у Києві, вулиця Боткіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 15:00.
 • Стоматології

  вулиця Кирило-Мефодіївська, тел.
  вулиця Кирило-Мефодіївська, 37/1, тел. детальніше
  Стоматології знаходиться у Києві, вулиця Кирило-Мефодіївська.

Коротко про стоматології поряд метро Політехнічний інститут

Ласкаво просимо на сторінку Locator.ua, де ви знайдете обширний перелік стоматологій у районі КПІ, Політехнічного інституту в Києві. Рубрика "Стоматологія - локація КПІ" включає в себе різноманітні клініки, які надають високоякісні послуги для підтримання здоров'я вашої усмішки.

Відкривайте для себе різні послуги в рамках рубрики "Лікування зубів - Політехнічний інститут". Знайдіть ідеального стоматолога, який відповідає вашим потребам і бажанням, в одному з найбільш зручних районів Києва.

Рубрика "Ортодонтичні послуги - локація КПІ" допоможе вам знайти фахівців у сфері ортодонтії, готових пропонувати вам персоналізовані плани лікування. Наші перелічені стоматологічні клініки оснащені сучасним обладнанням та використовують новітні технології.

В рубриці "Профілактичний догляд - Політехнічний інститут" ви знайдете клініки, що спеціалізуються на профілактиці зубних захворювань. Вони пропонують широкий спектр послуг, від професійного чищення зубів до консультацій з правильного догляду за порожниною рота.

Крім того, рубрика "Естетична стоматологія - локація КПІ" представляє клініки, які зосереджені на створенні ідеальної усмішки. Вони пропонують послуги від відбілювання зубів до реставрації, забезпечуючи вам можливість мати усмішку своєї мрії.

Завдяки рубриці "Дитяча стоматологія - Політехнічний інститут", батьки можуть знайти надійних і досвідчених стоматологів для своїх дітей. Ці клініки забезпечують дбайливе та лагідне обслуговування, щоб зробити візит до стоматолога комфортним та безболісним.

У рамках рубрики "Хірургічна стоматологія - локація КПІ" ви знайдете клініки, що пропонують широкий спектр хірургічних втручань, від простих видалень зубів

 • Чи є і скільки Стоматології працюють поряд метро Політехнічний інститут у Києві?

  Так, поряд метро Політехнічний інститут у Києві є Стоматології. За даним Locator тут ведуть діяльність 8 Стоматології.

 • Які Стоматології найкращі поряд метро Політехнічний інститут у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві: Стоматология Дентал-Сити, Стоматологическая клиника 32 Dent, Стоматологическая клиника Этернас.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стоматології, перейдіть на сторінку Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві?

  Ціни на послуги Стоматології залежать від конкретної послуги і Стоматології. Locator.ua дає можливість всім Стоматології вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стоматології.

 • Послугами яких Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стоматології, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Стоматология Дентал-Сити, Стоматологическая клиника 32 Dent, Стоматологическая клиника Этернас.

 • Як зв'язатись з цими Стоматології?

  Контакти для зв'язку з цими Стоматології ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стоматології поряд метро Політехнічний інститут у Києві поряд

за районами поряд:

за станціями метро поряд:

Стоматології у Києві

Стоматології за районами Києва:

Стоматології за близькістю до метро:

Академмістечко, Арсенальна, Берестейська, Васильківська, Видубичі, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Деміївська, Дорогожичі, Дружби Народів, Житомирська, Золоті ворота, Іподром, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Майдан Незалежності, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Печерська, Позняки, Політехнічний інститут, Почайна, Поштова площа, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Театральна, Теремки, Університет, Харківська, Хрещатик, Чернігівська, Шулявська

Схожі рубрики: Стоматологічні клініки поряд метро Політехнічний інститут у Києві

Більше популярних послуг у рубриці:

естетична стоматологія