Locator Київ Стоматології метро Лісова Стоматології метро Лісова Київ

Стоматології поряд метро Лісова у Києві

5
 • Стоматологія

  вулиця Кубанської України, тел. 0 (44) 331-13... показати
  вулиця Кубанської України, 19а, тел. +380(44)331-13-54 детальніше
  Стоматології Стоматологія знаходиться у Києві, вулиця Кубанської України. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 16:00.
 • Поликлиника № 3 Деснянского района Стоматологическое отделение

  вулиця Миколи Матеюка, тел. 0 (44) 513-27... показати
  вулиця Миколи Матеюка, 3, тел. +380(44)513-27-63 детальніше
  Стоматології Поликлиника № 3 Деснянского района Стоматологическое отделение знаходиться у Києві, вулиця Миколи Матеюка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 14:00.
 • Стоматологическая клиника Видентал

  вулиця Кубанської України, тел. 0 (44) 220-03... показати
  вулиця Кубанської України, 31а, тел. +380(44)220-03-04 детальніше
  Стоматології Стоматологическая клиника Видентал знаходиться у Києві, вулиця Кубанської України. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Стоматологічний центр імплантацій

  вулиця Кубанської України, тел. 0 (99) 365-03... показати
  вулиця Кубанської України, , тел. +380(99)365-03-76 детальніше
  Стоматології Стоматологічний центр імплантацій знаходиться у Києві, вулиця Кубанської України. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Добрий доктор

  вулиця Мілютенка, тел.
  вулиця Мілютенка, , тел. детальніше
  Стоматології Добрий доктор знаходиться у Києві, вулиця Мілютенка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

Коротко про стоматології поряд метро Лісова

На цій сторінці зібрані стоматології, розташовані поряд метро Лісова у Києві. . Locator відомо про п'ять стоматології поряд з цим місцем серед яких Стоматологія, Поликлиника № 3 Деснянского района Стоматологическое отделение, Стоматологическая клиника Видентал та інші , які розташовані на вул. Кубанської України, вул. Миколи Матеюка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці стоматології.

 • Чи є і скільки Стоматології працюють поряд метро Лісова у Києві?

  Так, поряд метро Лісова у Києві є Стоматології. За даним Locator тут ведуть діяльність 5 Стоматології.

 • Які Стоматології найкращі поряд метро Лісова у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Стоматології поряд метро Лісова у Києві: Стоматологія, Поликлиника № 3 Деснянского района Стоматологическое отделение, Стоматологическая клиника Видентал.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стоматології поряд метро Лісова у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стоматології, перейдіть на сторінку Стоматології поряд метро Лісова у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стоматології поряд метро Лісова у Києві?

  Ціни на послуги Стоматології залежать від конкретної послуги і Стоматології. Locator.ua дає можливість всім Стоматології вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стоматології.

 • Послугами яких Стоматології поряд метро Лісова у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стоматології, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Стоматологія, Поликлиника № 3 Деснянского района Стоматологическое отделение, Стоматологическая клиника Видентал.

 • Як зв'язатись з цими Стоматології?

  Контакти для зв'язку з цими Стоматології ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стоматології поряд метро Лісова у Києві поряд

за станціями метро поряд:

Стоматології у Києві

Стоматології за районами Києва:

Стоматології за близькістю до метро:

Академмістечко, Арсенальна, Берестейська, Васильківська, Видубичі, Вирлиця, Виставковий центр, Вокзальна, Героїв Дніпра, Голосіївська, Дарниця, Деміївська, Дорогожичі, Дружби Народів, Житомирська, Золоті ворота, Іподром, Кловська, Контрактова площа, Либідська, Лівобережна, Лісова, Лук'янівська, Майдан Незалежності, Мінська, Нивки, Оболонь, Олімпійська, Осокорки, Палац Спорту, Палац Україна, Печерська, Позняки, Політехнічний інститут, Почайна, Поштова площа, Святошино, Славутич, Тараса Шевченка, Театральна, Теремки, Університет, Харківська, Хрещатик, Чернігівська, Шулявська

Схожі рубрики: Стоматологічні клініки поряд метро Лісова у Києві