Стоматологічна клініка Е.К.А

+380 (50) 597-32-... показати телефони
написати
веб-сайт
побудувати маршрут
110 м до метро показати
09:00-20:00 детальніше
2019.05.10 дані оновлені
повідомити про...
  • телефони не відповідають
  • організація відсутня
  • інша невідповідність

Гігієнична стоматологія

Імплантологія (стоматологічна)

Ортодонтическая стоматологія

Прийом і консультації лікарів

Хірургічна стоматологія

ще немає відгуків

залишити відгук

Стоматологічна клініка Е.К.А

Філософія нашої Клініки полягає в досягненні якогось ідеалу. Балансу одвічного вибору між: «здоров'я-краса» або «краса-здоров'я», а також ціни за це, в прямому і переносному смисле.Естественно, що при такому підході у нас висока собівартість послуг. Для збереження конкурентоспроможності ми також повинні зберігати наші ціни на рівні доступному для більшості працюючих жителів України. Таким чином, ми свідомо йдемо на зниження своєї норми прибутку.

Стоматологічна клініка Е.К.А (Київ) - Стоматології, Стоматологічні клініки знаходиться у Києві за адресою: Пушкінська, 10б, Центр, поряд метро Театральна, поряд метро Золоті ворота, Шевченківський район, Правий берег. Стоматологічна клініка Е.К.А надає такі послуги: ультразвукова чистка зубів, відбілювання зубів, дантист, імплантація зубів, та інші.

сьогодні Стоматологічна клініка Е.К.А працює за графіком: 09:00-20:00. Дана організація поки не має відгуків на locator, але Ви можете допомогти іншим користувачам, залишивши відгук, якщо у Вас є досвід роботи з даною організацією.

Зв'язатись з Стоматологічна клініка Е.К.А можна за номером: +380 (50) 597-32-26, +380 (44) 484-12-95.

Дані про цю компанію на Locator були оновлені 1891 днів тому.