Locator Київ Кравченко Медікел ЦентрКравченко Медікел Центр Київ

Кравченко Медікел Центр у Києві

2
 • Медицинский центр Kravchenko

  вулиця Січових Стрільців, тел. 0 (67) 186-18... показати
  вулиця Січових Стрільців, 5б, тел. +380(67)186-18-70 детальніше
  Медицинский центр Kravchenko знаходиться у Києві, вулиця Січових Стрільців. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:30.
 • Кравченко Медікел Центр

  Київ, вулиця Січових Стрільців, тел. 0 (67) 186-18... показати
  Київ, вулиця Січових Стрільців, 5б, тел. +380(67)186-18-70 детальніше
  Медичний центр. Знаходиться в туристичному центрі міста. м. Золоті Ворота, на Львівській площі. Центр надає послуги: 1. Стоматологія (гігієна, терапія, хірургія, протезування, імплантація, дитяча...

Коротко про Кравченко Медікел Центр у Києві

На цій мапі Ви знайдете усі філіали та адреси Кравченко Медікел Центр, розташовані у Києві. Locator відомо про дві Кравченко Медікел Центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Kravchenko, Кравченко Медікел Центр , які розташовані на вул. Січових Стрільців.

 • Скільки Кравченко Медікел Центр у Києві?

  За даним Locator у Києві ведуть діяльність 2 Кравченко Медікел Центр.

 • Які Кравченко Медікел Центр найкращі у Києві?

  Locator радить відвідати насступні Кравченко Медікел Центр у Києві: Медицинский центр Kravchenko, Кравченко Медікел Центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кравченко Медікел Центр у Києві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кравченко Медікел Центр, перейдіть на сторінку Кравченко Медікел Центр у Києві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кравченко Медікел Центр у Києві?

  Ціни на послуги Кравченко Медікел Центр залежать від конкретної послуги і Кравченко Медікел Центр. Locator.ua дає можливість всім Кравченко Медікел Центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кравченко Медікел Центр.

 • Послугами яких Кравченко Медікел Центр у Києві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кравченко Медікел Центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Kravchenko, Кравченко Медікел Центр.

 • Як зв'язатись з цими Кравченко Медікел Центр?

  Контакти для зв'язку з цими Кравченко Медікел Центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кравченко Медікел Центр у Києві

Кравченко Медікел Центр за районами Києва: